Ciekawy dodatek w fotografii ślubnej – zdjęcia ślubne z drona

Ciekawy dodatek w fotografii ślubnej – zdjęcia ślubne z drona

Reportaż oraz plenerowa sesja zdjęciowa to najczęściej wybierane rozwiązania w fotografii ślubnej. A co powiesz na zdjęcia ślubne z drona? To dopiero może być hit!

Dron i jego możliwości

Z roku na rok zwiększa się liczba osób posiadających drony, ale mimo wszystko nadal wielu z nas nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jaki ogromny potencjał ma to urządzenie. Czym dokładnie jest dron? To nic innego jak rodzaj maszyny powietrznej sterowanej zdalnie. Drony swoim wyglądem przypominają zabawki, lecz gdy przyjrzymy im się bliżej, szybko zrozumiemy, że to tylko pozory. Początkowo drony były wykorzystywane przez siły zbrojne.

Obecnie ten rodzaj urządzeń coraz częściej stosowany jest zarówno przez amatorów fotografii, jak i profesjonalistów. Okazuje się bowiem, że to urządzenie może  zapewnić fantastyczne ujęcia. Oczywiście mówimy tutaj o bardziej zaawansowanych rozwiązaniach, które zostały wyposażone w naprawdę dobrej jakości system wizyjny. Dzięki niemu można uchwycić naturalne zdjęcia z powietrza, oddając najmniejsze szczegóły, w tym również kolorystykę.

Zdjęcia ślubne z drona

Biorąc pod uwagę możliwości drona, warto pomyśleć o jego wykorzystaniu w fotografii ślubnej. Oczywiście dron nie zastąpi nam tradycyjnego reportażu ślubnego, czy sesji plenerowej, ale może stanowić naprawdę ciekawy dodatek do fotografii ślubnej. Z pewnością dron sprawdzi się w uroczystościach plenerowych, jak również podczas tych momentów ślubu, które będą odbywać się na zewnątrz. To fajny sposób na urozmaicenie klasycznych zdjęć, uchwycenie najpiękniejszych momentów z lotu ptaka.

Czy zatem warto zdecydować się na zdjęcia ślubne z drona? Choć taka decyzja zależy wyłącznie od Młodej Pary, to widać, że efekty takich ujęć mogą być niezwykłe. Dlatego, jak dla nas, warto wzbogacić swoją fotografię ślubną o zdjęcia z drona. Aby jednak otrzymać zadowalające efekty, zawsze stawiajmy na usługi profesjonalnego fotografa takiego jak Dawid Mazur, który ma doświadczenie w robieniu tego typu ujęć i dysponuje najlepszym urządzeniem.