Szałowe atrakcje weselne

Szałowe atrakcje weselne

Wybór atrakcji weselnych spędza sen z powiek wielu parom. My to doskonale rozumiemy, dlatego podsuwamy kilka pomysłów na szałowe atrakcje weselne. Zapoznajcie się z nimi koniecznie!

Kwiatek dla gościa

W dniu ślubu to Młoda Para otrzymuje upominki i kwiaty od swoich gości, ale to wcale nie oznacza, że nie może też zrobić miłego gestu w ich stronę. W jaki sposób? A na przykład wręczając im po kwiatku. Takiego gestu na pewno nikt z gości nie będzie się spodziewał, więc może to być bardzo miłe zaskoczenie. Oczywiście wybór kwiatów nie powinien być przypadkowy. Warto postawić na takie, które będą idealnie komponowały się z innymi dekoracjami miejsca ślubu, czy przyjęcia weselnego.

Fotobudka/fotolustro

Kto nie lubi robić zdjęć? Aktualnie fotografujemy praktycznie wszystko, ale to nie powinno nikogo dziwić, ponieważ mamy zapewniony dostęp do coraz lepszych telefonów komórkowych. Dlatego również na przyjęciach weselnych chętnie sięgamy po telefonu i próbujemy uchwycić wszystko.

Jednak przez to ucieka nam dobra zabawa, a przecież właśnie o nią chodzi w tego typu imprezach. Dlatego, aby umilić wszystkim czas i zrekompensować im odłożenie telefonów na bok, można sięgnąć po fotobudkę lub fotolustro. Każdy z tych gadżetów to gwarancja dobrej zabawy, czy fantastycznej pamiątki w postaci zdjęć.

Food truck

Ciekawym pomysłem na urozmaicenie wesela może też okazać food truck, ponieważ atrakcje jedzeniowe zawsze sprawdzają się świetnie. Z pewnością taką atrakcję docenią osoby, które kochają imprezy plenerowe, czy festiwale, ponieważ to właśnie na nich nie brakuje tego typu atrakcji. Dlatego warto przygotować strefę relaksu, a wraz z nią food trucka, który będzie serwował gościom  frytki belgijskie, tacosy, czy nawet burgery.

Van z prosecco

Prosecco już od pewnego czasu cieszy się sporym zainteresowaniem, ale na weselach zwykle nie jest serwowane, więc jego fani mogą czuć się zawiedzeni. Jeśli chcemy ich miło zaskoczyć, to dobrym wyborem może okazać się zamówienie vana z prosseco. Co ciekawe, taki van może stać się też ciekawym elementem dekoracyjnym wesela w stylu boho, czy rustykalnym.

Więcej wspaniałych porad i inspiracji na szałowe atrakcje weselne znajdziemy na portalu ślubny Udanewesele.pl