Wesele industrialne czy boho?

Wesele industrialne czy boho?

Coraz więcej par decyduje się na organizację wesela z motywem przewodnim. Tylko na który styl się zdecydować? Lepsze będzie wesele industrialne? A może to styl boho powinien stać się motywem przewodnim na naszym weselu? Sprawdzamy!

Na mapie Warszawy znajdziecie wiele sal weselnych idealnych na organizację przyjęcia weselnego zarówno w stylu industrialnym jak i boho. Świetnym przykładem jest Reduta Banku Polskiego.

Wesele w stylu industrialnym

Charakterystyczny elementem stylu industrialnego jest prostota i surowe elementy, od drewna, po metal, cegły, czy beton. Tego typu dodatki mogą być widoczne w samej aranżacji danej przestrzeni, gdzie będziemy organizowali przyjęcie weselne, jak również w dekoracjach stołów.

Na wesele w stylu industrialnym sprawdzi się stara fabryka, tocznia, browar, zajezdnia kolejowa, czy nawet loft. Jeśli chcemy, aby dekoracje sprawdziły się w wybranym przez nas stylu, to warto sięgnąć po takie dekoracje jak stare żarówki, metalowe figury geometryczne, czy nawet różnokolorowe krzesła.

Wesele w stylu boho

Styl boho to etniczne wzory, które wywodzą się z kultury hipisowskiej oraz cygańskiej. Styl boho to lekkość, luz i spontanicznej, której nie może zabraknąć na weselu. Charakterystycznymi elementami tego stylu są pióra, frędzle, falbany oraz właśnie etniczne wzory.

Dekoracje powinny zawierać wiele bieli i zieleni, a także kwiatów, ziół, traw, czy kolorowego szkła. Polecane miejsca na organizację wesela w stylu boho to te, które znajdują się w otoczeniu ogrodu, lasu, rzeki, czy jeziora.

Jaki styl ostatecznie wybrać?

Na który styl wesela ostatecznie się zdecydować? Który motyw przewodni wybrać? Każdy, kto oczekiwał wskazania jednej uniwersalnej odpowiedzi, może się rozczarować, ponieważ nie da się tego stwierdzić.

W wyborze może pomóc Wam profesjonalista jak konsultant ślubny czy fotograf ślubny Warszawa daje wiele możliwości na organizację wesela czy to industrialnego czy boho. Wystarczy poradzić się eksperta.

Styl industrialny to prostota i surowe elementy, więc można powiedzieć, że to wesele w bardziej chłodnym klimacie.

Styl boho to jego przeciwieństwo, ponieważ tutaj dominuje lekkość i luz. Dlatego można stwierdzić, że mamy do czynienia z dwoma bardzo odmiennymi stylami i choć wiąże je odejście od utartych schematów i szansa na wyjątkowe przyjęcie weselne, to zanim sięgniemy po któreś rozwiązanie, warto dobrze przeanalizować swoje oczekiwania.